Technologie hygienické ochrany

Spánkem strávíme třetinu našeho života. Proto je nezbytné, aby naše matrace byly bezpečné a chránily nás před vznikem zdravotním obtíží.Vzhledem k dlouhé životnosti matrací PIKOLIN je pro nás proto klíčová ochrana před nejčastějšími alergeny.

Investujeme do exkluzivních technologií na hygienickou ochranu matrací, aby váš spánek byl klidný a ničím nerušený.

TRIPLE BARRERA®

Matrace vyráběné v PIKOLIN  jsou exkluzivně ošetřené účinnou, komplexní a trvalou hygienickou ochranou svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev proti všem základním alergenům (roztočům, baktériím a plísním) a to po celou dobu životnosti matrace.

VÝHODY:

OCHRANA PROTI ALERGENŮM: působí proti hlavním alergenům, které způsobují alergické rakce: roztočům, bakteriím a plísním. Ochrana je bezpečná a ekologická.

TRVALÁ OCHRANA: ochrana proti alergenům je trvalá po celou dobu životnosti matrace.

BARRERA TOTAL®

Komplexní systém bakteriologické a hypo-alergenní ochrany.

Pouze v případě matrací Bultex® je integrována ochrana jak povrchových a bočních vrstev, tak i celého jádra matrace. Tato ochrana zajišťuje trojí účinek proti roztočům, bakteriím a plísním. Tato ochrana se nachází také v matracovém jádru Bultex®, díky čemuž jádro matrace zabraňuje tvorbě nebezpečných alergenů zevnitř, zatímco vrstva aplikovaná v matracovém potahu chrání matraci zvenku.

VÝHODY:

INTEGROVANÁ: hygienická ochrana proti patogenním činitelům se nachází v jádře, ale i v povrchových, bočních a komfortních vrstvách.

TRVALÁ: Nejedná se o pouhou povrchovou úpravu, ale komplexní a unikátní integrovanou složku matrace, která je již při výrobě dodána do jádra a dalších vrstev a proto nedochází ke ztrátě účinnosti ochrany v průběhu času.

Zhruba třetinu života trávíme v posteli při spánku. Je proto velmi důležité, aby použité hygienické ochrany byly bezpečné a maximálně chránily naše zdraví. Klíčem k tomu je kvalitní hygienická ochrana matrace.